36. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych

Opublikowano 9 października 2017, 01:59

knee36. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych

 

 Konferencja Bezpłatna

Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy  do udziału w 36. Konferencji Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych, która odbędzie się w dniach 13-14 października 2017 roku w Warszawie.
Konferencja rozpocznie się 13 października o godzinie 10.50. W gronie naszych zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Główny Inspektor GIS i wielu innych.

Tego samego dnia (13 października) w Hotelu Mercure Grand, przy ulicy Kruczej 28 w Warszawie o godzinie 18.30 odbędzie się uroczysta Gala, w trakcie której zostaną wręczone nagrody czasopisma Reumatologia za najlepsze publikacje w roku 2016 oraz dyplomy dla najaktywniejszych recenzentów.
Dzień drugi Konferencji (14 października) – Standardy w Reumatologii 2017 –zaplanowany jest w godzinach 9.00 – 14.35. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoja obecnością.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w ramach 36. Konferencji Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych.
Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie za pośrednictwem strony (http://zjazdordynatorow.webankieta.pl/ ) do dnia 6 października 2017 do godziny 14.00,
Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres: gerontologia@spartanska.pl
 

Komitet Naukowy i Organizacyjny 36. Konferencji Ordynatorów
i Kierowników Poradni Reumatologicznych

 
 
Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Hotelu Mercure Grand, (przy ulicy Kruczej 28 w Warszawie) w którym odbędzie się uroczysta Gala w cenie 385,00zł brutto. Hasło do rezerwacji „Konferencja Ordynatorów”. Rezerwacja pokoi możliwa do 2 października.

 

W załączeniu:

  1. Program Konferencji (otwórz)
  2. Formularz rezerwacji hotelu (pobierz)

 

 

Sponsorzy