Bezpłatna rehabilitacja dla osób, które przechorowały COVID-19 i podejrzewają u siebie stan przewlekłego zmęczenia związany z zespołem post-COVID – serdecznie zapraszamy!

Opublikowano 24 listopada 2023, 07:57

„Badanie terapii pregabaliną oraz terapii z zastosowaniem kompleksowej rehabilitacji w leczeniu chronicznego zmęczenia związanego z zespołem post-COVID”

Projekt finansowany ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych
wyłoniony w Konkursie na realizacje projektów badawczo – naukowych dotyczących niekomercyjnych badań klinicznych

Numer Projektu: 2021/ABM/02/00003-00

Kwota dofinansowania: 8 113 290,06 zł

Okres realizacji: 1.12.2021-30.11.2027

Bezpłatna rehabilitacja dla osób, które przechorowały COVID-19 i podejrzewają u siebie stan przewlekłego zmęczenia związany z zespołem post-COVID – serdecznie zapraszamy!

Jeśli masz:

  • trudności ze snem,
  • problemy z koncentracją, normalnym funkcjonowaniem,
  • zawroty głowy,
  • doskwiera Ci poranne zmęczenie,
  • złe samopoczucie po wysiłku,

a objawy te pojawiły się po przechorowaniu COVID-19, to prawdopodobnie będziemy mogli Ci pomóc.

W Centrum Wsparcia Badań Klinicznych NIGRiR prowadzone jest badanie kliniczne dot. zespołu przewlekłego zmęczenia związanego z zespołem post-COVID.

Badanie kierowane jest do osób w wieku od 18 do 65 roku życia. Dla osób spełniających kryteria kwalifikacji uczestnictwo w badaniu obejmuje bezpłatną opiekę medyczną oraz rehabilitację w trakcie badania, zapewnianą przez lekarzy specjalistów oraz zwrot kosztów dojazdu.

Więcej informacji o badaniu znajduje się na stronie internetowej: https://cwbk.spartanska.pl/badanie-terapii-pregabalina-oraz-terapii-z-zastosowaniem-kompleksowej-rehabilitacji-w-leczeniu-chronicznego-zmeczenia-zwiazanego-z-zespolem-post-covid/

Zachęcamy również do obejrzenia materiału, w którym na temat zespołu post-COVID wypowiadają się specjaliści z naszego Instytutu.