Światowy Dzień Chorób Reumatycznych Dzieci i Młodzieży

Opublikowano 20 marca 2023, 08:28

W sobotę 18 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Chorób Reumatycznych Dzieci i Młodzieży. To niezwykle ważna okazja, aby zwrócić uwagę na problemy, jakie dotykają nasze najmłodsze pokolenie.

Z tej okazji w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji odbył się koncert, którego celem było zwrócenie uwagi na potrzeby dzieci z chorobami reumatycznymi. Oprócz muzyki i zabawy, każde dziecko otrzymało również upominek, który ma poprawić ich samopoczucie i wnieść radość do ich życia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, które wspierają dzieci z chorobami reumatycznymi na co dzień. Jesteśmy z Wami i wraz z Wami walczymy o to, aby każde dziecko miało szansę na pełne i szczęśliwe życie.

Wszystkim dzieciom, które cierpią z powodu chorób reumatycznych, składamy serdeczne życzenia zdrowia, wytrwałości i siły do walki. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech na twarzy i wiarę w to, że jesteście niezwykle ważni i że możecie osiągnąć wszystko, o czym marzycie.