Kompleksowa opieka dla osób z zespołem przewlekłego zmęczenia związanym z zespołem post-COVID

Opublikowano 2 listopada 2023, 09:44

„Badanie terapii pregabaliną oraz terapii z zastosowaniem kompleksowej rehabilitacji w leczeniu chronicznego zmęczenia związanego z zespołem post-COVID”

Projekt finansowany ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych
wyłoniony w Konkursie na realizacje projektów badawczo – naukowych dotyczących niekomercyjnych badań klinicznych
Numer Projektu: 2021/ABM/02/00003-00
Kwota dofinansowania: 8 113 290,06 zł
Okres realizacji: 1.12.2021-30.11.2027

Kompleksowa opieka dla osób z zespołem przewlekłego zmęczenia związanym z zespołem post-COVID

Centrum Wsparcia Badań Klinicznych NIGRiR oferuje kompleksową opiekę dla osób cierpiących na zespół przewlekłego zmęczenia związanego z zespołem post-COVID. Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu klinicznym. Kierowane jest ono do osób, które mają trudności ze snem, skarżą się na gorsze funkcjonowanie, problemy z koncentracją, zawroty głowy, poranne zmęczenie, złe samopoczucie po wysiłku. Objawy pojawiają się po przechorowaniu COVID-19.

Więcej informacji na stronie: https://cwbk.spartanska.pl/badanie-terapii-pregabalina-oraz-terapii-z-zastosowaniem-kompleksowej-rehabilitacji-w-leczeniu-chronicznego-zmeczenia-zwiazanego-z-zespolem-post-covid/). Dla osób spełniających kryteria kwalifikacji uczestnictwo w badaniu obejmuje bezpłatną opiekę medyczną oraz rehabilitację w trakcie badania, zapewnianą przez lekarzy specjalistów oraz zwrot kosztów dojazdu. W badaniu biorą udział osoby w grupie wiekowej (18- 65 lat)

Zachęcamy do obejrzenia materiału, gdzie w powyższym temacie wypowiadają się specjaliści z naszego Instytutu