I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Kolagenoterapii

Opublikowano 19 czerwca 2024, 10:18

Pod patronatem Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji 21 czerwca 2024 w auli NIGRiR odbywa się I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Kolagenoterapii.

Wydarzenie poświęcone jest szerokim możliwościom zastosowania kolagenu w medycynie, ma na celu zgromadzić ekspertów różnych specjalizacji, stworzyć przestrzeń do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń. W ramach konferencji odbędą się 3 panele:

  • I: Medycyna Bólu
    Eksperci z dziedziny ortopedii, reumatologii, chirurgii, rehabilitacji i innych obszarów medycyny, przedstawią swoje doświadczenia w zastosowaniu kolagenu iniekcyjnego w terapii urazów, przeciążeń, entezopatii, choroby zwyrodnieniowej i innych dysfunkcji w układzie mięśniowo-szkieletowym.
  • II: Rany i blizny
    Eksperci z dziedzin chirurgii, dermatologii i medycyny estetycznej podzielą się swoimi doświadczeniami w terapii ran, również trudno gojących się, owrzodzeń, przetok i blizn.
  • III: Ginekologia/ Medycyna Estetyczna
    Eksperci przedstawią najnowsze osiągnięcia w leczeniu problematycznych schorzeń z dziedziny ginekologii, a także podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniami w zastosowaniu kolagenu w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, prezentując praktyczne protokoły zabiegowe i ciekawe przypadki z własnej praktyki klinicznej. 

po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.konferencjakolagenowa.com/