ESSR meets Sports Section of the PLTR in Katowice 2024

Opublikowano 27 lutego 2024, 05:38

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji ESSR meets Sports Section of the PLTR, która odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2024 roku w Katowicach.

Program Konferencji jest zróżnicowany i obejmuje wybrane zagadnienia dotyczące diagnostyki obrazowej stawu barkowego i biodrowego w badaniach MRI, CT i USG. Celem tego wyjątkowego kursu jest wymiana wiedzy i doświadczeń poprzez spotkania twarzą w twarz, wysokiej jakości wykłady i interaktywne, praktyczne warsztaty.

Zapraszamy specjalistów zajmujących się kompleksową diagnostyką układu ruchu – przede wszystkim radiologów i rezydentów radiologii zainteresowanych obrazowaniem układu mięśniowo-szkieletowego, zarówno w placówkach publicznych, jak i prywatnych.

W skład międzynarodowego grona wykładowców wchodzą wybitni europejscy eksperci, członkowie Europejskiego Towarzystwa Radiologii Mięśniowo-Szkieletowej (ESSR):  prof. Carlo Martinoli, prof. James Teh, dr Diana Afonso, prof. Ara Kassarijan, prof. Lennart Jans, w tym polscy eksperci w dziedzinie radiologii MSK: dr Beata Ciszkowska-Łysoń, dr Maciej Bień, dr Piotr Palczewski, dr Wojciech Wawrzynek, dr Wojciech Szewczyk, dr Roman Brzóska, dr Karolina Kukawska, dr Szymon Grzybowski, dr Łukasz Romanowski i dr Michał Marek.

Językiem wykładowym jest angielski.

Program konferencji na stronie: www: http://mskradiology2024.pl/