Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

Precyzja, wiedza i odpowiedzialność – 27 maja obchodzimy Dzień Diagnosty Laboratoryjnego. To właśnie dzięki ich pracy możliwa jest skuteczna diagnostyka i pomoc w leczeniu Pacjentów.

Badania diagnostyczne wspierają proces oceny stanu zdrowia, monitorowania leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. To właśnie wyniki badań są często podstawą decyzji medycznych.

W Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie działa nowoczesne laboratorium, w którym każdego dnia przeprowadzane są badania wykorzystywane w diagnostyce i działalności naukowej.

Wszystkim Diagnostom Laboratoryjnym składamy serdeczne podziękowania i życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Udostępnij wpis:

Najnowsze artykuły

Ułatwienia dostępu