Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu

„Choroby reumatyczne w nauce, publikacjach, naukowych i w systemie ochrony zdrowia”.

cz. 2

W dniach 20-21 listopada 2020 roku w Warszawie odbędzie się 39. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych. Konferencja skierowana jest głównie do osób zarządzających oddziałami i poradniami reumatologicznymi w całym kraju. Organizatorem spotkania jest Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im prof. dr hab. Eleonory Reicher. Projekt współfinansowany jest z grantu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, program „Doskonała nauka, wsparcie konferencji naukowych”.
  • Pierwszego dnia tegorocznej konferencji (20 listopada) koncentrować się będziemy głównie na zmianach w systemie opieki zdrowotnej. Zostaną omówione najważniejsze problemy, z jakimi stykają się konsultanci wojewódzcy, ordynatorzy kliniki i oddziałów oraz kierownicy poradni reumatologicznych.
  • Tego samego dnia o godzinie 18.30 odbędzie się uroczysta sesja, w trakcie której zostaną wręczone nagrody czasopisma Reumatologia.
  • Drugi dzień konferencji (21 listopada) poświęcimy najistotniejszym aktualnie jednostkom chorobowym oraz nowym celom i programom terapeutycznym.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły wydawnictwa i portale medyczne: Medycyna Praktyczna, Puls Medycyny, Rynek Zdrowia i Termedia.

Konferencja odbędzie się w trybie stacjonarnym oraz on-line.

Termin: 20-21.11.2020

Rejestracja i program konferencji: (otwórz)

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa!

 

 

Wydarzenie jest również częścią działań Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, wdrażania zasad LOGO HR „Excellence in Research”. HR Excellence in Research | hanken