VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wyzwania i problemy nauk biomedycznych”

Opublikowano 12 lipca 2022, 02:56

Szanowni Państwo,
 
Gośćmi Honorowymi, którzy wygłoszą wykłady podczas nadchodzącej Konferencji Naukowej „Wyzwania i problemy nauk biomedycznych” będą:
 
• dr hab. Katarzyna Roszek, prof. UMK, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Tytuł wystąpienia: Sygnalizacja nukleotydowa w różnych typach komórek – perspektywa terapeutyczna
 
• dr hab. n. med. Agnieszka Paradowska-Gorycka, prof. NIGRiR, Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie
Tytuł wystąpienia: Teranostyka – ideał w naukach biomedycznych?

Konferencja odbędzie się online 29 września 2022 roku.

 

Podczas naszego szóstego spotkania, wspólnie z zaproszonymi ekspertami, podejmiemy dyskusję na tematy związane z medycyną współczesną. Poruszymy zagadnienia dotyczące m.in. chorób cywilizacyjnych i nowotworowych, a także pandemii COVID-19. Jesteśmy przekonani, że wspólna wymiana doświadczeń pozwoli poszerzyć wiedzę uczestników, będzie inspiracją do realizacji nowych projektów, a także przyczyni się do skutecznej walki z wieloma schorzeniami, z jakimi zmaga się współczesne społeczeństwo. Organizatorem Wydarzenia jest Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

 

Do udziału w Konferencji zapraszamy przedstawicieli nauk biotechnologicznych, biologicznych, biofizycznych, biochemicznych, technicznych oraz medycznych, farmaceutycznych i z obszaru nauk o zdrowiu.

 

II tura rejestracji uczestnictwa trwa do 26 lipca 2022 roku.

 

Zgłoszenia udziału należy kierować poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: https://fundacja-tygiel.pl/biomedyczna/