
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, jest to święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Obchodzone w rocznicę powstania WHO.
Światowy Dzień Zdrowia w tym roku jest szczególny, w biegu codziennych spraw zatrzymaliśmy się, aby dbać o nasze zdrowie.
Dziękujemy Pracownikom Służby Zdrowia za poświęcenie, trud wkładany w niesienie pomocy potrzebującym i troskę o zdrowie pacjentów.







Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher – Instytut Badawczy zajmujący się zagadnieniami reumatologii, geriatrii, rehabilitacji medycznej, radiologii, neurochirurgii kręgosłupa i reumoortopedii. Prowadzi zarówno prace naukowe, jak i usługowo-badawcze.