Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia Liderzy Medycyny

Opublikowano 20 lutego 2016, 12:55

W dniu 13 stycznia 2016r., w Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się XV Jubileuszowa Edycja konkursu Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia Liderzy Medycyny. Organizatorami konkursu było czasopismo Menedżer Zdrowia oraz Wydawnictwo Termedia.

Kapituła konkursu składająca się z najbardziej wpływowych osób ze świata medycyny wyłoniła i nagrodziła osoby oraz podmioty, które szczególnie wyróżniły się w środowisku medycznym. Za każdym nagrodzonym laureatem stał spektakularny sukces.

Za zarządzanie Instytutem, realizację działań restrukturyzacyjnych, jak również opracowanie i wdrożenie programu inwestycyjno-rozwojowego, a także za zakończenie z sukcesem procesu reorganizacji Instytutu Reumatologii w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher nagrodzony został Dyrektor Instytutu dr n. med. Piotr Bednarski.

Patronat Honorowy nad konkursem objął Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, który pogratulował i osobiście wręczył Dyrektorowi Bednarskiemu Nagrodę Specjalną Menedżera Zdrowia.

dyplom3

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Wydawnictwa Termedia Sp. z o.o.