Lista Stu 2023 najbardziej wpływowych osób w polskim systemie ochrony zdrowia

Opublikowano 5 marca 2024, 12:43

W dniu 4 marca br. poznaliśmy najbardziej wpływowe osoby w polskiej medycynie i ochronie zdrowia. „Puls Medycyny” już po raz 21 ogłosił wyniki prestiżowego rankingu LISTA STU.
Ranking ten powstaje we współpracy z zaproszonymi przez „Puls Medycyny” ekspertami. Kapituła konkursu ocenia osiągnięcia i dokonania w 2023 r., pozytywny wpływ na rozwój polskiej medycyny/systemu ochrony zdrowia oraz siłę publicznego oddziaływania.

Na Liście Stu 2023 najbardziej wpływowych osób w polskim systemie ochrony zdrowia znalazły się 2 osoby z naszego Instytutu:

  • Brygida Kwiatkowska, prof. dr hab. n. med., spec. chorób wewnętrznych i reumatologii; zastępca dyrektora ds. klinicznych Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, kierownik Kliniki Wczesnego Zapalenia Stawów w naszym Instytucie; konsultant krajowa w dziedzinie reumatologii.
  • Marek Tombarkiewicz, dr n. med., spec. anestezjologii i intensywnej terapii; dyrektor naczelny Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. Eleonory Reicher w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym osobom i jesteśmy dumni, że są wśród nich reprezentanci NIGRiR.

Źródło grafiki: www.pulsmedycyny.pl