ZAPROSZENIE

Opublikowano 3 września 2021, 07:50

A

Ogólnopolska Konferencja

„Pacjent post-COVID-owy. Co zostaje, a co się zmienia?”

6-7 września 2021 roku

Aula NIGRiR, ul. Spartańska 1/transmisja online

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji pt.: „Pacjent post-COVID-owy. Co zostaje, a co się zmienia?”. Organizatorem spotkania jest Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji przy wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała nauka” – wsparcie konferencji naukowych. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęli: konsultant krajowy ds. reumatologii, konsultant krajowy ds. geriatrii, konsultant krajowy ds. immunologii klinicznej, oraz konsultant krajowy ds. chorób płuc.

Na konferencji zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania w zakresie opieki nad pacjentem po przebytej chorobie SARS-CoV-2 poparte doświadczeniem wybitnych specjalistów w obszarze diagnostyki i leczenia chorych z COVID-19, z różnych dziedzin medycyny i nauk pokrewnych. Eksperci przedstawią aktualne rekomendacje w zakresie terapii lekowych i nie lekowych dedykowane chorym z COVID-19 oraz polskie zalecenia diagnostyczno-terapeutyczne i organizacyjne w zakresie opieki nad osobami zakażonymi. Wiodącym tematem konferencji będzie dyskusja prowadzona przez ekspertów, dotycząca opieki nad pacjentem po przebytej chorobie, cierpiącym na „zespół po-COVID-owy” oraz propozycje zmian w tym zakresie.

Mając na uwadze zmieniającą się sytuację epidemiczną postanowiliśmy zorganizować konferencję w formie hybrydowej. Osoby chętne do udziału osobistego zapraszamy do sali konferencyjnej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, ul. Spartańska 1 w Warszawie. Konferencję będziemy również transmitować online.

Rejestracja dla wszystkich uczestników jest dostępna na stronie: https://postcovid.medius.com.pl/
Uczestnictwo w konferencji jest nieodpłatne. Po jej zakończeniu każdy uczestnik otrzyma drogą mailową certyfikat  oraz punkty edukacyjne.

Zapraszam Państwa do aktywnego wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Dofinansowano z programu „Doskonała nauka” Ministra Edukacji i Nauki.

Plik:Logo Ministerstwa Edukacji i Nauki.png – Wikipedia, wolna encyklopedia

Patronat honorowy Ministra Zdrowia

Patronaty merytoryczne:

 

 

 

 

.

.

.

 

 

 

 

Patronaty medialne:

 

.


 

.