Konferencja Naukowo-Szkoleniowa: „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych”. Patronat medialny Czasopismo Reumatologia

Opublikowano 31 października 2019, 09:42

Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych, Geriatrii i Immunologii Klinicznej oraz Samodzielna Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie zapraszają na jesienną edycję Konferencji Naukowo-Szkoleniowej: „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych”, która odbędzie się pod hasłem: „Współczesne spojrzenie na diagnostykę laboratoryjną chorób reumatycznych”.Czasopismo Reumatologia Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji objęło Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.

Na spotkaniu poruszane zostaną zaganienia  związane z diagnostyką zaburzeń narządowych, w tym z oceną funkcji wątroby, zaburzeniami funkcji układu immunologicznego w przebiegu chorób reumatycznych, a także z odrębnościami diagnostycznymi chorób reumatycznych u pacjentów pediatrycznych.

 

Sympozjum odbędzie się w sobotę 16 listopada 2019 r. w godz. 10.00-14.00, w auli wykładowej w Gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Rybackiej 1 w Szczecinie.

Więcej informacji: (otwórz)

Serdecznie zapraszamy!